Yağlı Ciltler İçin En Uygun Nemlendiriciler

Yağlı Ciltler İçin En Uygun Nemlendiriciler
24 Eylül 2017 tarihinde eklendi

Yağlı ciltler için en iyi nemlendirici, sıklıkla karşıt sezgisel görünebilir; yağlı bir cilt kurutulur. Ama aslında kuru ciltler kadar olmasa da yağlı çitlerin de kendi tenleri için uygun bir nemlendiriciye ihtiyaçları vardır. Yağlı bir cildi iyileştirmek için, cildin doğal seviyelerini dengeleyen, komedojenik olmayan (gözenekleri tıkanmayan) veya özelliklerinde matlaştırıcı ve parlaklaştırıcı yazan bir yağsız nemlendiriciye, özelliklere sahip olmanız gerekir. Şimdi  Yağlı Ciltler İçin En Uygun Nemlendiriciler hakkında size biraz tüyo verelim.

İlk bakışta bu kolay gibi görünmeyebilir, ancak yağlı cilde en iyi nemlendiriciyi bulmak aslında oldukça kolaydır. C vitamini, limon otu ve söğüt kabuğu özütü gibi temel bileşenler için göz atın ve cildinizin ihtiyaçlarına göre tasarlanmış vitaminleri de göz ardı etmeyin.

Matlaştırma, soğutma veya sakinleştirici özelliklerine sahip bu nemlendiriciler yağlı cilde sahip olanların ana cilt bakımı endişelerini tümüyle çözebilir. Klasik Clinique’ten, tamamen doğal olan PinksBoutique’e ve aralarındaki her sadık cilde, cilt bakım markaları cildinizin ihtiyaçlarını fark etmeye ve cildinizin türüne duyarlı formül geliştirmeye başlıyor.

Daha sonra cilt bakımınızı yaptırdıktan sonra, yağlı ciltler veya mineral yapımı için en iyi temelin seçilmesiyle ilgili bir şeyle takip ediniz.Yağlı cildinizin nemlendirmeniz tek başına cilt bakımı için ne yazık ki yeterli değildir. Nemlendirmenin genç, parlak görünen ciltler için ne kadar önemli olabileceğini bildiğimiz için, yağlı ciltler için en iyi nemlendiriciyi elinizden geldiğince sizlere yardımcı olmak için derledik.LizEarleCilt Onarıcı Hafif Nemlendirici

Lale ve avokado karışımı olan bu markanın muhteşem parfümü ile hafifçe kokular sayesinde Yağlı Ciltler İçin En Uygun Nemlendiriciler arasındaki bu hafif nemlendirici cilde kolayca karışır ve cildi daha net, daha sağlıklı ve daha küçük gözeneklerle terk eder. Egzama için nazik ve saf olan Liz Earle Cilt Onarıcı Işık Nemlendirici, en pürüzsüz ten görünümü için yumuşak ve pürüzsüz bir doku sağlar. Gerçekten derin temiz ve yağsız bir his için kült Cleanse ve Polish ile birleştirerek kullanabilirsiniz.

Clinique Dramatik Farklı Nemlendirici Jel

Bu bir cilt bakımı klasiği. Büyük sözler ve etkili sonuçlar sayesinde her saniye binlerce satılıyor. Jel formülüne ve yağsız bileşenlere rağmen, bu hafif nemlendirici hala nemlendiricidir, bu nedenle yumuşak bir cilt için mat görünümden ödün vermenize gerek yoktur. Nemlendiricinizi buzdolabında tutarak geliştirilebilen, hafif soğutma ve son derece serinletici uygulama etkisini sevebilirsiniz.

Murad Matlaştırıcı

Yağlı ciltler için hayat kurtarıcı olan Murad Yağ Kontrolü Matlaştırma Kremi, Yağlı Ciltler İçin En Uygun Nemlendiriciler arasında parlamayı yenmek ve cildinizi mat ve hatta kuru tutmak için kullanabileceğiniz harika bir kremdir. Kalın doku ile alarma geçirilmemelidir: Bu krem hemen hemen anında emilerek cildinize hemen etki eder.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git