Yeşil Göz Makyajı

gri-yesil-gozler-icin-far-secimi
23 Haziran 2015 tarihinde eklendi

Yeşil Göz Makyajı

Son zamanlarda sıklıkla tercih edilen yeşil göz makyajı, artık hanımların özel gün ve davetlerde tercih ettiği bir makyaj türü haline dönüştü. Özellikle son 2 yıldır ünlülerin pek çok gala, organizasyon, açılış ve davet gibi toplu şölenlerinde yeşil göz makyajı tercih etmesi, hanımlarımızın bu makyaj türünü sevmesiyle ve modaya uyum sağlamasıyla ilişkilendirildiği için, siz değerli kullanıcılara özel olarak yeşil göz makyajıyla alakalı bilgiler vermekteyiz.

Özellikle gözleriniz yeşil ise, yeşil tonlarından oluşmuş bu makyaj ile birlikte gözlerinizi daha fazla ön plana çıkarabileceksiniz. Bir kadının en önemli bölgesi gözlerdir ve bu nedenden dolayı da gözleri ön plana çıkarmak hayati bir önem taşımaktadır. O halde şimdi gözlerinizi artık öne çıkarmak, herkesi etkilemek sizler için bir tık kadar uzağınızda olacak!Yeşil Göz Makyajı İçin Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

  • Farların mutlaka mor ve bordo tonları arasında tercih edilmesi önemlidir. Bununla birlikte yeşil göze en çok yakışan farı tercih etmiş olacaksınız!
  • Yeşil farlar da tercih edilebilir. Mor ve bordo farlardan sıkıldıysanız, gözleriniz gibi yeşil bir far rengi tercih etmek oldukça güzel görünmenizi sağlar.
  • Farın üzerine bakır ve altın tonlarını vurmak ve serpiştirmek göz makyajını daha can alıcı bir hale dönüştüreceğinden dolayı kullanılması önemlidir.
  • Eyeliner ve göz kalemi kullanırken yeşil gözlü bayanların “siyah renkli kalemlerden” mutlaka uzak durması gerekir. Bunun yerine gri ve kahverengi tonlardan oluşmuş göz kalemleri daha çekici görünmenizi sağlayacaktır.
  • Ruj ve diğer bölgeler için bordo tonlarını kullanmak çekiciliğinizi zirve noktasına çıkarır! Gece makyajı için ise en çok tercih edilen renk bordodur.

Bu durumları gözden çıkarmaz ve her defasında uygulamayı tercih edebilirseniz doğru sonuca ulaşmak sizler için kaçınılmaz olacaktır. Pek çok hanımın tercih ettiği yeşil göz makyajı, sitemiz takipçileri tarafından da ilgi görecektir. Yeşil gözün oldukça nadir olduğunu ve bu sebepten dolayı da değerlendirilmesi gereken bir renk tonu olduğunu unutmamalı, bu ihtimalleri daima gözden geçirerek uygulanması gerektiğini unutmayın.

Hanımlarımıza özel olarak tanıttığımız bu makyaj türü, gözlerinizi ön plana çıkarma adına olası önemli bir adımdır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git