Yüz Fırçaları İle Cilt Bakımı

Yüz Fırçaları İle Cilt Bakımı
22 Eylül 2017 tarihinde eklendi

Yüzünüzü yıkarken ya seviyorsunuz ya da nefret ediyorsunuz, ancak derinizi temiz, kir, yağ ve makyajdan arındırmanız gerektiği gerçeğini ortadan kaldırmak da istemiyorsunuz. İster elinizle isterse de bir yıkayıcı kullanın, gözeneklerinizde hala pislikler dolaşıp onları daha belirgin hale getirir ve bazen kopmalara neden olur. Yüzünüzü gerçekten temizlemenin en iyi yolu nedir? Yüz Fırçaları İle Cilt Bakımıbu noktada dikkat çekiyor. Düzinelerce model, yüzünüzden ayağınıza kadar her şeyi döndürür, titreştirir ve pul pul dökülme sağlayarak pürüzsüz, tam bir vücut ışıltısı verir.

Cildinizin türüne ve özel istek ve ihtiyaçlarına bağlı olarak, bu küçük bebeklerden birine 300 lira veya daha fazlasını harcayabilirsiniz ve bu fiyat, diş fırçası kafalarını değiştirme gibi düzenli olarak değiştirilmesi gereken fırçaları kapsamaz. Bununla birlikte, 30 liranın altında birçok seçenek var ve hepsi açıkçası iyi değerlendirmelerden hoşlanıyorlar. Bazıları farklı fırçalar ve tamponlar içeren takımlarla gelir. Bazıları özel kafaları ayrı ayrı satın almayı gerektirir. Şimdi, cildi yumuşak silikonlu yüz temizleme fırçaları ve doğal olarak antibakteriyel olan popüler bir serisi var. Ancak bu konuda şüphe yok, bu yüz temizleme fırçaları, temiz ve parlak bir cilt isteyen herkes için cilt bakımı için gerekli maddeler haline geliyor.Bazı yüz temizleme fırçaları gerçek mikrodermabrazyon sunarken bazıları dolaşımı artıran ve kolajen üretimini artıran masaj efektleri sunar. Sizin için hangi Yüz Fırçaları İle Cilt Bakımıseçeneğinin daha doğru olduğunu merak ediyorsanız en iyi seçenekler için yazımıza göz atabilirsiniz.DDF Revolve Profesyonel Mikro Parlatma Sistemi

Yüz cildi temizleyiciden daha fazla bir yüz cildi için arıyorsanız, DDF Revolve setle birlikte verilen oldukça etkili Micro-Derma Kristallerinden dolayı mirodermabrazyonda iyi bir iş çıkarır. Daha hassas cildiniz varsa, yumuşak bir yüz üzerinde süper yumuşak silikonlu yüz temizleme fırçaları veya nazik temizleme işlemi için not edilen PhilipsPureRadiance Cilt Temizleme Sistemini Yüz Fırçaları İle Cilt Bakımıiçin öneririz.

Artıları:

Derin temizler

Düzleştirir ve parlatır

Dermatolog dereceli mikrodemabrazyon

Sivilceli ciltler için faydalıdır.

Eksileri:

Birçoğundan daha pahalı

Daha ucuz yüz fırçalarına benzer sonuçlar

Pixnor Yüz Temizleyici Fırça ve Masaj Yapıcı

Yüz temizleme fırçasına dökülmesi gereken miktarda paranız yoksa ancak bu temizleme rutinini denemek istiyorsanız, bu Pixnor yüz temizleme fırçası, büyük bir yatırım yapmadan hislerinizi test etmenin mükemmel bir yoludur. Temizlemek ve farklı işlemlerde kullanmak için birden çok fırça başlığı sunar ve tüketiciler arasında oldukça popüler bir seçimdir.

Artıları:

Birçok farklı temizlik ve pul pul alma kafaları

Çoğuna kıyasla son derece uygun fiyatlı

Cildin pürüzsüzleştirilmesi ve parlaklaştırılmasında etkilidir.

Yağlı ciltler için mükemmeldir.

Eksileri:

Duşta kullanılamaz

Fırça kafaları çürük görünebilir

Daha pahalı fırçalar kadar güçlü değil

Profesyonel kalitede değil

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git