Yüzünüzü Daha İnce Gösterecek Basit İpuçları

Yüzünüzü Daha İnce Gösterecek Basit İpuçları
8 Mart 2017 tarihinde eklendi

Yüzünüzü Daha İnce Gösterecek Basit İpuçları

Yüzünüzün daha ince olması daha simetrik bir yüze sahip olmanızı sağlayacaktır. Bunun için çeşitli yöntemler geliştirebilir ve kullanabilirsiniz. Yüzünüzü daha ince gösterecek makyaj ipuçları ve saç şekilleri ile daha zayıf yüz hatlarına sahip olabilirsiniz. Yüzünüzü daha ince gösterecek basit ipuçları ile makyaj yaparken daha büyük bir kolaylık sağlayabilirsiniz. Makyaj hileleri sayesinde çok daha basit bir biçimde yüzünüzü küçültebilirsiniz. Saç şekilleri de yazımız içinde yer almaktadır. Bu yazıları okuyarak yüzünüzü ince gösterecek basit formülleri öğrenebilir ve sonrasında uygulayabilirsiniz. Önerilen uygulamaların hepsi oldukça basit olduğu için uygulamanız çok kolay olacaktır.

Yüzü Daha İnce Gösteren Makyaj Önerileri

Yüzünüzü daha iyi gösterecek makyaj hileleri oldukça basittir. Bunlardan birisi olarak kaşlarınıza şekil verebilirsiniz. Daha ince bir yüze sahip olmak için ince kaşlardan uzak durmanız önemlidir. İnce ve düz kaşlar yüzünüzü çok daha kilolu gösterecektir. Olabildiği kadar kalın kaş kullanmalı ve kaşlarınızın kavisli olmasına dikkat etmeniz gereklidir. Kaşlarınız ince olsa bile boyayarak kalın kaşlar elde edebilirsiniz. Diğer bir öneri ise allık kullanımında meydana gelmektedir. Elmacık kemiklerinize allık sürerken alt kısma da fondöten sürerek daha ince bir yüze sahip olabilirsiniz. Allık sürmeyi çok abartmamanız da önemli bir detay olacaktır. Çene kısmında değişiklik yaparak da yüzünüzün olduğundan daha ince görünmesine olanak verebilirsiniz. Bunun için çene kısmınızda makyaj yaparken orta kısımda parlak, kenarlarda da açık renk kullanım yapmanız etkili bir seçenek olacaktır. Bu şekilde çeneniz olduğundan daha uzun görüneceği için yüzünüz de incelecektir. Bu yöntem çok kullanılan bir yöntemdir. Diğer bir öneri ise uzun  aksesuarlar kullanımı yapmaktır. Uzun kolyeler takarak yüzünüzü ince gösterebilirsiniz. Yüze gölgeleme yaparken de dikkat etmeniz gereken noktalar bulunmaktadır. Bunun için üst kısımda kulak bölümünden alına doğru gölgeleme yapmak doğru bir kullanım şekli olacaktır. Bronz allık kullanımı da ince bir yüz için gerekli bir kullanım şeklidir.Yüzü Daha İnce Gösteren Saç Şekilleri

Yüzünüzü daha ince göstermek için belirli saç modellerini kullanmayı tercih edebilirsiniz. Öncelikli kullanım şekli olarak doğal dalgaları tercih etmeniz daha küçük bir yüz şekline sahip olmanızda etkili olacaktır. Bununla birlikte saçlarınızı ortadan ayırmak da daha kilolu bir yüz şeklinin ortaya çıkmasına neden olacaktır. Yandan ayrılmış saçlar daha etkili olacaktır. İnce bir yüz istiyorsanız kalın kaküllerden uzak durmanız önemlidir. Kaküller yüzü şişman gösteren bir saç modelidir ve önerilmemektedir. Bunun dışında ince bir yüz şekline sahip olmak için çene hizasında küt saç modellerinden de uzak durmanızda fayda vardır. Katlı ve uzun saçlar da ince yüz için tercih edilebilir bir modeldir. Yüzünüzü daha ince gösterecek basit ipuçları bu şekillerde saç ve makyajda kullanılabilir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git